День захисника України

13.10.2016 традиційно у актовій залі Новогродівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №9 з нагоди відзначення Дня захисника України відбувся святковий концерт для військовослужбовців - учасників АТО та ветеранів Великої Вітчизняної війни.

Міський голова Білецька Людмила Михайлівна привітала всіх присутніх зі святом, висловила подяку військовослужбовцям за мир та спокій в нашому місті, побажала щоб найшвидше наступив мир в Україні і  всі військові живими та неушкодженими повернулися до своїх родин.

З вітальним словом виступили директор ЗОШ №9 Борковець Алла Олексіївна та голова міської ради ветеранів ВВВ та праці Ніколаєнко Миколай Миколайович. Наприкінці заходу представники військових частин та ради ветеранів війни у подарунок отримали святкові короваї. За участю творчих колективів міста тріо «Мрія», педагогічного колективу та учнів музичної школи, ОШ №9 та ОШ №10 відбувся святковий концерт.