Parse error in downloaded data
logo062

Національний форум розвитку МСБ 20178 «Час Зростати!»

До уваги підприємців міста Новогродівка!

26 червня 2018 року Торгово-промислова палата України спільно з проектом FORBIZ в рамках ініціативи EU4Business проводить Національний форум розвитку МСБ 20178 «Час Зростати!» (м.Київ, вул. Велика Житомирська,33, Торгово-промислова палата України).

час зростати

Форум збере близько 500 представників малих та середніх підприємств організацій підтримки бізнесу, уряду, а також міжнародного співтовариства донорів і фінансових установ, що перетворить його на  найбільшу національну подію орієнтовану на розвиток та зростання МСБ в Україні.

Формат передбачає насичену програму, яка складається з тематичних  дискусійних панелей, присвячених питанням імплементації європейських програм підтримки МСБ в Україні, доступним фінансовим інструментам від національних і міжнародних фінансових установ та презентацій успішних історій від українських підприємців з різних галузей економіки.

Характерною ознакою Форуму буде проведення виставки програм та проектів підтримки бізнесу  від національних та міжнародних організацій, у тому числі українських фінансово - кредитних установ.

Також передбачається проведення трьох практичних воркшопів для представників бізнесу за наступними темами: Європейські програми  Enterprise Europe Network та Erasmus for Young Enterepreneurs (інтернаціоналізація бізнесу, пошук нових ринків та партнерів). Експорт до ЄС  обмін досвідом і налагодження ділових зв’язків з німецькими підприємствами в рамках програми від німецького уряду Fitfor partnership with Germany.

Реєстрація на форумі за посиленням: посилання

Друк