Parse error in downloaded data
logo062

Безкоштовні семінари з бізнес планування «Використання інструментів бізнес-планування та проектної діяльності у стратегічному плануванні підприємницької діяльності»

До уваги підприємців міста Новогродівка!

Донецькою торгово-промисловою палатою за підтримки облдержадміністрації розпочинається цикл безкоштовних семінарів з бізнес планування «Використання інструментів  бізнес-планування та проектної діяльності у стратегічному плануванні підприємницької діяльності».

krugliystolbussiness

На семінарах слухачі дізнаються про використання бізнес-планів  для здійснення бізнесу, отримають  можливість навчитися   аналізувати бізнес-ідеї, комплексно отримувати власний бізнес у рамках обраних стратегій.

Семінари пройдуть з 10.00до17.00 у  містах:

Бахмут – 26 червня 2018 року;

Слов’янськ – 02 липня 2018 року;

Дружківка – 03 липня 2018 року;

Краматорськ – 26 липня 2018 року;

Покровськ  - 27 липня 2018 року

Анонси заходів будуть розміщені на сайті Донецької ТППпосиланнята сторінці у Facebook facebook.

Кількість місць, забезпечених роздатковим матеріалом – 15 у кожному місті проекту.

Реєстрація на участь у семінарах обов’язкова за посиланням: посилання

Крім того, суб’єкти підприємництва запрошуються долучитись до постійно діючого проекту «4ROUND» - гарячої лінії з бізнес-планування, яка працює щочетверга. Це 4 відкриті вікна консультантів з бізнес-планування та менеджменту протягом 1 години у четвер щотижня (час узгоджується через попередній запит на консультацію за наступною формою посилання). Комунікації відбуваються у режимах мобільного зв’язку, Skype, Viber. Час однієї усної консультації 20хвилин.

Друк