Хмарно

-6.49°C

Новогродівка

Хмарно
Вологість: 89%
Вітер: SW від 2.13 M/S
logo062

Співпраця з роботодавцями триває

У Новогродівці триває декада «Зустрічей з підприємцями», які започаткували власну справу за сприянням служби зайнятості та продовжують ведення свого бізнесу.

Кльоц1 від 04.10.2021

29 вересня фахівчині Новогродівського міського центру зайнятості відвідали підприємицю Євгенію Кльоц, яка заснувала власну справу у 2019 році та вдало продовжує працювати на теперішній час.

Під час  зустрічі Євгенія отримала інформацію щодо розвитку власної справи шляхом створення нових робочих місць та компенсаційних виплат від служби зайнятості, зокрема компенсації єдиного внеску на загальнообов’язкове державне страхування та компенсації витрат на оплату праці за працевлаштовану особу з числа внутрішньо переміщених осіб.

Кльоц від 04.10.2021

Фахівчині центру зайнятості нагадали про електронні сервіси служби зайнятості, on-line можливості для роботодавців, а саме використання в роботі електронного кабінету роботодавця на сайті Державної служби зайнятості, можливості розміщення вакансій на Google мапі вакансій, використання Google мапи відеорезюме шукачів роботи, тощо.

Євгенія також поінформована щодо участі у дводенних тренінгах «Навчальна програма з розвитку підприємництва», які проходитимуть в жовтні у м.Краматорськ та в м.Маріуполь.

Друк