Правильний вибір професії – запорука успіху

Дата публикації .

29 вересня фахівчинями Новогродівського міського центру зайнятості на пришкільному майданчику  проведено профорієнтаційний  захід для учнівської молоді.

       Учні наших шкіл дізналися чимало про професії, які користуються попитом на ринку праці. Вони ознайомились з можливостями професійного навчання, в тому числі у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Учні104.10.2021

       Випускники отримали корисну інформацію стосовно використання  додатку Центр професійної орієнтації та розробки Державної служби зайнятості веб-базованої платформи "Моя професія: консультаційна мережа" (myprofession.com), дізнались про її переваги. 

учні204.10.2021

      Фахівчиня Тетяна Дьоріна розповіла  учням  про послуги служби зайнятості, ознайомила з електронними сервісами, онлайн додатками, які розроблені Донецькою обласною службою зайнятості.

учні304.10.2021

       «Існує п’ять правил для досягнення високої успішності: навчатись працювати; навчатись правильно спілкуватись; не кидати навчання; не втрачати надії; отримувати насолоду і від навчання, і від життя», -  зазначила фахівчиня центру зайнятості, - «люди, які не перестають навчатись, значно частіше добиваються успіху в житті, аніж ті, які байдужі до збагачення своїх знань».

Учні 04.10.2021

       

Друк