Хмарно

Хмарно
Вітер: ESE від 4.6 M/S

Обережно, шахрайські дії!

Управління з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДПС у Донецькій області попереджає суб’єктів господарської діяльності про активізацію телефонних шахраїв, які здійснюють дзвінки від імені керівників різних структурних підрозділів ГУ ДПС у Донецькій області з проханнями чи з вимогами щодо перерахування на розрахункові рахунки або сплату готівкових коштів на різноманітні потреби.

Вкотре наголошуємо, що посадові особи ГУ ДПС у Донецькій області ні в якому разі не здійснюють подібні телефонні дзвінки, тим більше, предметом обговорення не може бути переведення коштів. Відомство діє ВИКЛЮЧНО в межах чинного законодавства та повноважень, а ні дзвінків, ні запрошень «для вирішення питань» від імені керівництва надходити не може. Усі ці дії – незаконні та мають ознаки шахрайства!

Шановні платники! Будьте обачливими - у разі отримання інформації про такі пропозиції повідомляйте підрозділ Національної поліції за номером телефону «102».

Управління з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДПС у Донецькій області приймає звернення фізичних осіб та суб’єктів господарювання, працівників ДПС щодо неправомірних дій або бездіяльності працівників податкової служби, а також про можливі корупційні дії з їхнього боку:

за тел. (0626)-62-13-36, або по електронній пошті – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та за адресою: 87515, м. Маріуполь, вул. Італійська, 59, під час особистого прийому громадян керівництвом та службовими особами Головного управління ДПС у Донецькій області, особами Головного управління ДПС у Донецькій області.

Підписатися на Facebook

fb.com/TaxUkraine

www.facebook.com/tax.donetsk

Підписатися на Telegram-канал