Виплата субсидій в липні 2021 року

Новогродівським міським управлінням соціального захисту населення перераховано кошти за бюджетною програмою “Виплата деяких допомог, компенсацій, грошового забезпечення та оплата комунальних послуг окремим категоріям населення” відповідно до поданих ними заявок.

До банківських установ спрямовано коштів у сумі 34,7 тис.грн., на установу “Укрпошта” - у сумі 20,4 тис.грн. для виплати житлових субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг та придбання твердого палива та скрапленого газу.

Одержувачам субсидій, які отримують кошти через пошту, виплата буде проведена до кінця поточного місяця.

Звертаємо увагу, що субсидії будуть виплачені одержувачам відразу за два місяці – травень та червень 2021 року.

Новогродівське міське управління соціального захисту населення