Ініціатива “Банк Молодіжних Інновацій – Youth Innovations Bank”

Створюй майбутнє вже сьогодні, а ми допоможемо! Шукаємо креативні ідеї від молоді Донецької та Луганської областей!

Якщо ти бачиш навколо проблеми та прагнеш їх вирішити, маєш друзів-однодумців та велике бажання покращити світ, але не вистачає досвіду та інструментів – це твій шанс!

Реєструйся за посиланням вже зараз та реєструй своїх друзів на бомбезну онлайн-сесію з неймовірною експерткою, яка допоможе визначити актуальні проблеми громади та розкриє секрети інноваційних підходів до їх вирішення!

Збирай команду з 2-5 учасників, серед яких обов’язково має бути керівник або керівниця місцевої громадської організації та/або представник чи представниця місцевої комунальної установи/соціального закладу і вже з самого початку працюйте разом над втіленням у життя свого проєкту!

Втім, якщо у тебе вже є крута ідея, але ще немає команди – реєструйся самостійно, та на першій сесії ти матимеш змогу знайти партнерів і створити потужну колаборацію задля досягнення спільної мети.

Продовжуй навчання під час офлайн тренінгів з крутими тренерами та тренерками!

А найголовніше – кожна команда матиме можливість отримати до 3 000 доларів на втілення інноваційних ідей у життя!