Хмарно

Хмарно
Вітер: SW від 2.13 M/S

РОБОЧА ЗУСТРІЧ ЗАДЛЯ ВИРІШЕННЯ ПИТАНЬ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

22 квітня директорка Новогродівського міського центру зайнятості Ірина Сергєєва провела робочу зустріч з провідним інспектором Новогродівського міського сектору філії ДУ «Центр пробації» в Донецькій області Оленою Вітковою.

На зустрічі обговорювались проблемні питання, які виникають у засуджених до альтернативних видів покарання, пов’язані з працевлаштуванням, допомога у складанні резюме, участь клієнтів пробації у заходах центру зайнятості, що значно прискорюють працевлаштування, в тому числі в он лайн форматі.

Директорка центру зайнятості нагадала про можливість дистанційного перегляду вакансій, паспортів підприємств всієї області, їх місце розташування тощо за допомогою Інтерактивної мапи вакансій Донецької обласної служби зайнятості. Ознайомила з електронними сервісами та можливістю записатися на консультація до фахівців центру зайнятості через електронну чергу.

пРОБАЦІЯ