Хмарно

Хмарно
Вітер: WNW від 4.32 M/S

ЗМІНИ В ОРГАНІЗАЦІЇ ВИПЛАТИ І ДОСТАВКИ ПЕНСІЙ ТА ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ

Пенсіонери, які на сьогодні отримують виплати у відділеннях АТ «Укрпошта» або з доставкою додому листоношами, до 1 вересня 2021 року повинні обрати один з уповноважених банків для здійснення подальшої виплати https://cutt.ly/Kc58wEX

Якщо до визначеного терміну громадяни не зроблять вибір, з 1 вересня 2021 року виплата пенсій здійснюватиметься через поточний рахунок в АТ “Ощадбанк”. Про факт відкриття рахунку за зверненням органу Пенсійного фонду України одержувача буде проінформовано.

Після 1 вересня 2021 року пенсії та грошову допомогу за місцем фактичного проживання отримуватимуть виключно:

- люди з інвалідністю І групи;

- особи, які за висновком лікарсько-консультативної комісії не здатні до самообслуговування та потребують постійного стороннього догляду;

- особи, які досягли 80-річного віку;

- одержувачі державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та допомоги на догляд.

Особи з вищезазначених категорій отримуватимуть пенсії та грошову допомогу за власним вибором: або через організацію, відібрану на конкурсі, або через обраний самостійно банк з числа уповноважених.

ДОВІДКОВО!

Змінити уповноважений банк громадяни можуть будь-коли за власним бажанням.

До 1 вересня проведення виплат і доставку пенсій здійснюватиме АТ „Укрпошта”.

доставка пенсий