Хмарно

-4.53°C

Новогродівка

Хмарно
Вологість: 76%
Вітер: WNW від 4.32 M/S
logo062

ПЕНСІЙНИЙ КАЛЬКУЛЯТОР: ЯК ДІЗНАТИСЬ ОРІЄНТОВНИЙ РОЗМІР МАЙБУТНЬОЇ ПЕНСІЇ?

Безперечно, кожний майбутній пенсіонер прагне знати, яким буде розмір його пенсійної виплати. Легко дізнатися це допоможе Пенсійний калькулятор – зручний сучасний сервіс, який можна знайти в Особистому кабінеті на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України, перейшовши за посиланням https://portal.pfu.gov.ua та авторизувавшись за допомогою кваліфікованого електронного підпису чи системи інтегрованої ідентифікації GOV ID.

 На основі персональних даних про набутий страховий стаж, суми сплачених внесків та інших відомостей, які містяться в електронних реєстрах Пенсійного фонду України та Електронній трудовій книжці, а також додатково введеної користувачем інформації цей зручний електронний сервіс вмить прораховує орієнтовний розмір майбутньої пенсії.

При цьому Пенсійний калькулятор формує протокол із зазначенням усіх складників обчислення: помісячний розрахунок заробітної плати і страхового стажу, індивідуальні коефіцієнти тощо.

Результати попереднього розрахунку розміру пенсії зберігаються в особистому кабінеті користувача на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду та доступні для перегляду в будь-який час.

Друк