Хмарно

-4.53°C

Хмарно
Вітер: WNW від 4.32 M/S

Новогродівське міське управління соціального захисту населення інформує

Відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017р. № 1057 «Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції» управлінням соціального захисту населення до переліку суб`єктів надання послуг із психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції  включено

Дочірнє підприємство «Південт-курорт-сервіс» санаторій «Орізонт», який знаходиться за адресою: вул.Гагаріна, буд. 1-а, смт. Сергіївка, м. Білгород-Дністровський, Одеська область, 67780.

За більш детальною інформацією звертатися до Новогродівського міського управління  соціального  захисту  населення,  яке розташовано за адресою: м. Новогродівка, вул.Центральна, 24 кабінет 2.5 або за телефоном:  41-67.