Хмарно

-6.49°C

Новогродівка

Хмарно
Вологість: 89%
Вітер: SW від 2.13 M/S
logo062

Обираючи професію – обираєш майбутнє!

20 січня заступниця директорки Новогродівського міського центру зайнятості Світлана Чернова взяла участь у батьківських зборах під головуванням директорки закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №10 ім.Т.Г.Шевченка Людмили Самоздри.

Продовжити

Друк

Міжнародна олімпіада з програмування «BalaTech» запрошує 50 000 школярів/ок позмагатися за призи

У 2021 році Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) започаткувала партнерство з «BalaTech» (www.balatech.org), багатомовною освітньою платформою для дітей та молоді, де вони можуть вивчати програмування в інтерактивному режимі. «BalaTech» робить процес навчання захопливим та цікавим завдяки використання ігрових практик.

Продовжити

Друк

Увага! Розпочалася кампанія декларування доходів громадянами за 2021 рік

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області звертає увагу, що з 01 січня 2022 року стартувала  кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2021 року.

Продовжити

Друк

Програмні РРО: фіскальний чек можна перевірити в Електронному кабінеті

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області інформує, що з 1 січня 2022 року вступають у дію норми законодавства щодо розширення сфери застосування реєстраторів розрахункових операцій.

Продовжити

Друк

Щодо завантаження програмного забезпечення «ПРРО Каса»

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області звертає увагу, що Державна податкова служба (далі – ДПС) розробила покрокову відеоінструкцію щодо завантаження програмного забезпечення «ПРРО Каса».

Продовжити

Друк

Ще раз про одноразове (спеціальне) добровільне декларування!

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області нагадує, що з 01 вересня 2021 року стартувало одноразове (спеціальне) добровільне декларування громадянами України активів (розміщених на території України та/або за її межами), які належать їм на правах власності та з яких, відповідно до вимог законодавства та/або міжнародних договорів, не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори.

Продовжити

Друк

Законом № 1525 визначено перелік електронних послуг для нерезидентів

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області інформує, що відповідно до Закону України від 03.06.2021 року №1525-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо скасування оподаткування доходів, отриманих нерезидентами у вигляді виплати за виробництво та/або розповсюдження реклами, та удосконалення порядку оподаткування податком на додану вартість операцій з постачання нерезидентами електронних послуг фізичним особам» (далі – Закон України № 1525) до статті 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) включено пп. 14.1.56-5, де визначено поняття та невичерпний перелік електронних послуг, які з 01 січня 2022 року є об’єктом оподаткування ПДВ.

Продовжити

Друк

Алгоритм дій платника податків для реєстрації ПРРО

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області звертає увагу, що з 01 січня 2022 року набрали чинності норми законодавства щодо розширення сфери застосування реєстраторів розрахункових операцій.

Продовжити

Друк

Стан ринку праці територіальної громади Новогродівської міської ради

У 2021 року послугами Новогродівського міського центру зайнятості скористались 507 осіб, з яких 409 - мали статус безробітного. На кінець 2021 року на обліку перебувало 72 особи з числа  зареєстрованих безробітних, з них – 69,2 % становили жінки, а рівень зареєстрованої молоді до 35 років складав 35,2 %.

Продовжити

Друк