Чисто

0°C

Новогродівка

Чисто

Вологість: 61%

Вітер: 9 km/h

logo062

Шановний підприємцю!

Відділ економіки та відділ містобудування та архітектури Новогродівської міської ради повідомляють, що на території міста Новогродівка благоустрій та утримання  територій підприємств та організацій усіх форм власності здійснюється згідно «Правил благоустрою на території міста Новогродівка» (далі - Правила),  затверджених рішенням Новогродівської міської ради від 20.08.2010 №5/54-15.

Продовжити

Зупинили виплату? Дізнайся чому! Роз’яснюємо, коментуємо!

  1. Як регламентується порядок нарахування/перерахунку/виплати пенсії? Відповідно до статті 47 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» пенсія виплачується щомісяця, у строк не пізніше 25 числа через уповноваженні установи банків або підрозділами національного оператора поштового зв’язку.

Продовжити

Новогродівське міське управління соціального захисту населення інформує:

Відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017р. № 1057 «Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції» управлінням соціального захисту населення до переліку суб`єктів надання послуг із психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції  включено санаторій “Женева» ТОВ «ОПК «Планета здоров’я»., який знаходиться за адресою:  вул. Суховоля, буд. 61, м. Трускавець, Львівська область.

Продовжити

Набір на серію навчальних візитів для організацій громадянського суспільства, що працюють у сфері інклюзії

Якщо ви команда молодої громадської або благодійної організації, яка працює з людьми з інвалідністю чи внутрішньо переміщеними особами та прагне підвищити рівень свого організаційного розвитку, то цей анонс саме для вас!

Продовжити

Рекомендації підприємцям що здійснюють свою діяльність в сфері насінництва та розсадництва під час оптової та роздрібної торгівлі насіння овочевих, баштанних та інших сільськогосподарських культур

З метою запобігання адміністративних правопорушень в сфері насінництва та розсадництва, стаття 1041 КУпАП, Головне управління Держпродспоживслужби в Донецькій області надає Вам рекомендації, яких необхідно дотримуватись при здійсненні реалізації насіння овочевих, баштанних, квіткових та інших сільськогосподарських культур.

Продовжити

Інформаційно-аналітична довідка про підсумки роботи зі зверненнями громадян за І квартал 2021 року

Робота зі зверненнями громадян в м.Новогродівка протягом І кварталу  2021 року проводилася відповідно до Закону України «Про звернення громадян», Закону України «Про внесення змін до Закону «Про звернення громадян» щодо електронного звернення та електронної петиції», Указу Президента України   від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

Продовжити