Відбулося засідання спостережної комісії

31.08.2017  року  в залі засідань Новогродівської міської ради під головуванням заступника міського голови Євгенія Зазуляка відбулося засідання спостережної  комісії при виконкомі міської ради із сім'ями, які опинились в складних життєвих обставинах.

На розгляд комісії були винесені питання щодо стану службової діяльності Новогродівського міського сектору з питань пробації ПС МРУ ПВКПП МЮ за ІІ квартал 2017 року; організації діяльності волонтерів пробації; залучення органів місцевого самоврядування та місцевих громадських організацій щодо скоординованої  діяльності під час роботи з суб'єктами пробації; надання допомоги особі, засудженій до покарань без позбавлення волі. Доповідач - начальник Новогродівського міського сектору з питань пробації Південно-Східного міжрегіонального управління з ПВКПП МЮ Тетяна Гелецька.

По закінченню засідання спостережна комісія винесла відповідні позитивні рішення. Зокрема,  проводити спільні заходи щодо протидії повторній та рецидивній злочинності; активізувати  роботу волонтерської діяльності та роботу з УСЗН, місцевими громадськими організаціями, органом місцевого самоврядування. Крім того, скоординувати роботу відповідних структур для надання допомоги особі, засудженій до покарань без позбавлення волі з метою реабілітації у Донецькому обласному центрі ресоціалізації  наркозалежної молоді.