Стань супергероєм - зміни своє місто!

3 червня 2017 року в м.Краматорськ в  рамках освітнього проекту Фундацій соціальних іновацій «З країни в Україну»  пройшов  Фестиваль інноваційної освіти "Відкривай Україну"

18922821 1046083665524577 3352929055360998861 o

Це парад інноваційних освітніх програм, що є майданчиком для знайомства та джерелом унікальної інформації для батьків, вчителів та школярів.

В свою чергу, Фестиваль являє собою півфінал освітнього проекту "Відкривай Україну", на якому були представлені проекти покращення міст від шкільних команд.

Девіз проекту : «Стань супергероєм - зміни своє місто!» .

Мета проекту - створити середовище для розвитку підлітків малих міст України, у якому вони набудуть необхідних компетенцій для реалізації командою ідеї власного проекту у своєму місті. Створені умови допоможуть підлітку перейти у відповідальне життя свідомого громадянина України.

Від міста Новогродівка участь у проекті протягом вересня  2016 – червня 2017 року брали участь і вийшли у півфінал команди школярів Новогродівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 «Діти нації» (керівник Іванова Н.Ю.) та Новогродівської ЗОШ №10 ім.Тараса Шевченка «АСУМ»(керівник Пінчук О.В.). Міським куратором проекту виступила Дейнекіна О.О. – головний спеціаліст відділу освіти м.Новогродівка.

Серед 34 команд Донецької області команда «АСУМ» Новогродівської ЗОШ №10 ім.Тараса Шевченка виборола І місце. В нагороду за це школяри  отримали сертифікат на участь команди в пластунському таборі в іншому регіоні України та будуть представляти Донецьку область у фіналі проекту в м.Київ у вересні 2017 року.

Вітаємо наших супергероїв! Бажаємо сил, натхнення у подальшій боротьбі !

За інформацією відділу освіти м.Новогродівка