День захисту дітей в м.Новогродівка

День захисту дітей – перше літнє свято, саме сонячне на землі, яке так полюбляє малеча і яке відзначається в багатьох країнах.

І в нашому місті також 1 червня на площі Шахтарській відбулись масові, розважальні і культурні заходи з нагоди відзначення свята наших дітлахів – веселих й бешкетливих, сумних і смішних, а іноді за віком серйозних, тих, хто наповнює наше життя змістом і приємними турботами.

Свято розпочалось з яскравого танцю вихователів та вихованців «Рушники» ДНЗ «Берізка» після якого у своєму вітанні міський голова Білецька Л.М. побажала дітям світлого та доброго життєвого шляху, радісного й безхмарного дитинства, веселих і цікавих канікул, нових вражень, здорового відпочинку, а дорослих закликала зігрівати діток теплом і любов’ю, ласкою і добрим словом, ніжністю і турботою, щоб вони відчували свою важливість і необхідність у цьому світі.

watermarked 021 2

watermarked 035

watermarked 041

Цього року організатори свята започаткували чудову акцію: «Подаруй дитині вишиванку», наш український народний оберіг, який зігріває і оберігає та веде людину по життю. І в цей святковий день 44 дитини, позбавлених батьківського піклування отримали з рук міського голови вишиванки.

watermarked 058

watermarked 056

watermarked 067

А надалі дітей чекали різноманітні локації: «Чарівних речей», «Любителів книги», «Казкових художників»,  «Казки в ролях»,  «Бульбашка щастя». Впродовж всього святи лунали пісні та прикрашали площу танці на локації «Справжніх талантів» - фестивалю дитячої творчості та Караоке «На Шахтарській». А   запальний танцювальний флешмоб просто змусив всіх дітей на площі танцювати.

watermarked 070

watermarked 081

watermarked 113

watermarked 122

watermarked 159

watermarked 181

watermarked 219

watermarked 239

watermarked 266

watermarked 271

watermarked 279

watermarked 379

Сьогодняшній захід відбувався спільно з молодіжними організаціями. Громадська організація «Платформа ініціатив «МУВ» була задіяна на дитячій локації «Казкових художників». Всім бажаючим була надана можливість фарбами розмальовувати колони - розмальовки. Громадська організація «Новосхід»  організувала та провела водяні ігри для дітей та молоді міста.

watermarked 247

watermarked 469