ВІДБУЛАСЬ ЧЕРГОВА 28 СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ

26 травня відбулася  28 сесія Новогродівської міської ради.

Пленарне засідання відкрилося о 15:00. У роботі сесії взяли участь 21 депутат. До  порядку денного винесено 12 питань, серед них про внесення змін до міської Програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення Турбота», утворення комунального закладу «Новогродіський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку міста Новогродівка на 2017 рік та ряд земельних   питань.

watermarked 015226

watermarked 01926

watermarked 03126

Заключним питанням сесійного засідання стала інформація   першого заступника міського голови Булі Л.П. про результати Конкурсу міні-проектів, місцевого   розвитку м.Новогродівка у 2017 році   По результатам голосування проект рішення «Про затвердження списку переможців Конкурсу міні-проектів, місцевого   розвитку м.Новогродівка у 2017 році»  депутатами не прийнято.

watermarked 03826