Даруємо радість

31 травня 2017 року напередодні відзначення Міжнародного дня захисту дітей за ініціативою Новогродівського міського сектору з питань пробації Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації та за підтримки громадського центру «Безпечного майданчика» ООН Юнісеф була відвідана сім’я вимушених переселенців з зони проведення антитерористичної операції, яка виховує сімох дітей.

SAM 1217

Зрозуміло, щородини з дітьми, яких торкнулись події, пов’язані зі збройними конфліктами, які опинились у складних життєвих обставинах і пережили стрес, потребують не лише матеріальної допомоги, але й моральної підтримки, в тому числі витісненню негативних спогадів дітей про пережиті події та труднощі.

SAM 1208

Завітавши до родини Надії та Євгена, гості привітали дітей з наступаючим дитячим святом, подарували солодощі, іграшки та книжки, побажали малечі здійснення усіх заповітних бажань та мрії.

SAM 1209

Враховуючи тяжкий стан в державі та маючи на меті допомогу діткам-переселенцям, таким чином ми віддаємо їм позитивну енергію, даруючи радість. Яскраві очі та усміхнені обличчя малят – найкраща подяка.

Новогродівський міський сектор з питань пробації

Південно-Східного міжрегіонального управління

з питань виконання кримінальних покарань та пробації

Мінстерства юстиції