Розпочались будівельні роботи згідно проекту «Створення сучасного спортивного майданчика зі штучним покриттям (42х22) за адресою: м.Новогродівка Донецька області, між вул.Мічуріна, 13 та вул.Тургенєва, 12»

У місті розпочались будівельні роботи згідно проекту «Створення сучасного спортивного майданчика зі штучним покриттям (42х22) за адресою: м.Новогродівка Донецька області, між вул.Мічуріна, 13 та вул.Тургенєва, 12».

1

2

3

4

Реалізація цього проекту відбувається Новогродівської міською радою в рамках святкування 85-ої річниці Донецької області за ініціативи голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського, відповідно до програм економічного та соціального розвитку Донецької області, м.Новогродівка на 2017 рік.