Груповий захід-тренінг з особами, які засуджені без позбавлення волі на тему: «Життєві цінності людини»

25 травня 2017 року в Новогродівському міському будинку культури Донецької області за участю психолога Центру підтримки сімей м.Покровська та провідного інспектора міського сектору з питань пробації відбувся груповий захід-тренінг з особами, які засуджені без позбавлення волі на тему: «Життєві цінності людини». Захід проводився з метою визначення власних духовних, матеріальних цінностей людини та визначення власної життєвої мети.

У ході проведеного заходу психолог Дмитрова Є.О. розповіла про особливості матеріальних і духовних цінностей; життєві пріоритеті, та як виховувати толерантне ставлення до співрозмовника, вміння вислухати і прийняти іншу точку зору.SAM 1200SAM 1204

Найважливішу роль не тільки в житті кожної окремої людини, а й усього суспільства в цілому грають цінності і ціннісні орієнтації. Саме на основі цінностей кожна особистість робить свій власний вибір у житті. Цінності, займаючи центральну позицію в структурі особистості, істотно впливають на спрямованість людини і зміст його соціальної активності, поведінку і вчинки, його соціальну позицію і на загальне ставлення його до світу, до себе й інших людей. Тому, втрата людиною сенсу життя – це завжди результат руйнування і переосмислення старої системи цінностей і щоб здобути цей сенс знову, йому необхідно створити нову систему, ґрунтуючись на загальнолюдському досвіді і використовуючи прийняті в суспільстві форми поведінки і діяльності.

Новогродівський міський сектор з питань пробації