22.05.2017 відбувся особистий та спільний прийом громадян Новогродівського міського голови Білецької Л.М

22.05.2017 з 10.00 до 12.00 відбувся особистий та спільний прийом громадян Новогродівського міського голови Білецької Л.М.,

на якому взяли участь заступник начальника управління міського господарства, заступник начальника міського управління соціального захисту населення, керівники ОСББ,  комунального підприємства, які надають послуги населенню, головний лікар комунального закладу центру первинної медико-санітарної допомоги м.Новогродівки  та працівники відділу по роботі із зверненнями громадян «Контактний центр».

На особистий та спільний прийом до міського голови звернулися 6 громадян з різноманітними питаннями, а саме: соціального захисту (надання матеріальної допомоги), житлової політики (про виділення коштів на ремонт цоколю та відмостки, ремонт міжпанельних швів, ремонт сараю), комунального господарства (про спланування дорожнього покриття та перекриття проїзжої частини за житловим будинком). На особистий контроль взято 4 звернення громадян, під час особистого прийому 2 звернення були вирішені позитивно.

Відділ по роботі із зверненнями громадян «Контактний центр»