Джерело доходу у скрутний період

28 квітня 2017 року в Новогродівському центрі зайнятості населення за участю провідного інспектора міського сектору з питань пробації відбувся груповий інформаційний семінар з особами, які засуджені без позбавлення волі на тему: «Орієнтація на громадські та інші роботи тимчасового характеру». Захід проводився з метою ознайомлення з можливістю участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру, переліком робіт, оформленням трудових відносин з роботодавцями на період виконання таких робіт.

Громадські та інші роботи тимчасового характеру є засобом реалізації політики зайнятості населення, що може зняти соціальну напругу на ринку праці, сприяти соціально-економічному розвитку регіону, а також забезпечити трудову адаптацію безробітних і бути для них  джерелом доходу у  скрутний з матеріальної точки зору період.

1

Зацікавленість роботодавців в організації громадських робіт за рахунок своїх коштів має неабиякий сенс. Крім нагальних тимчасових робіт, виконуються також кваліфіковані, які розширюють можливості роботодавця у виборі майбутнього працівника. А трудові навички, які отримують учасники громадських робіт, допомагають їм у майбутньому знайти постійне місце роботи.

Такий вид праці - це реальний шлях подолання негативних економічних, соціальних і психологічних наслідків масового безробіття шляхом залучення незайнятого працездатного населення, безробітних, а також осіб, що стали на шлях виправлення після засудження.

Начальник Новогродівського міського сектору з питань пробації

Південно-Східного міжрегіонального управління

з питань виконання кримінальних покарань та пробації

Міністерства юстиції