Інформаційний день

26 квітня о 14.00  в залі засідань Селидівської міської ради для мешканців м.Селидове,  м.Новогродівка та суміжних населених пунктів департаментом інформаційної та внутрішньої політики Донецької обласної державної адміністрації проведено  інформаційний день з питання впровадження реформи місцевого самоврядування та децентралізації.

На зустрічі були присутні Селидівський міський голова Ремізов В.В., секретар Новогродівської міської ради Мусейко К.І., представники Селидівської і Новогродівської міських рад, сільські голови, секретарі сільських рад Покровського району, депутати місцевих рад, представники громадськості.

Начальник відділу з питань впровадження реформ та децентралізації Фролова І.В. висвітлила процес об’єднання територіальних громад в Україні, на прикладі вже існуючих об’єднаних територіальних громад області наголосила на переваги децентралізації. В процесі обговорення були розглянуті питання формування Селидівської і Новогродівської громад за Перспективним планом формування територій громад Донецької області. Визначено проблемні питання.

Впродовж зустрічі було наголошено на актуальність проведення реформи децентралізації та  прискорення процесу об’єднання спроможних територіальних громад.