Сучасні школярі мають жаґу до наукових знань

27 квітня 2017 року в Новогродівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №10 ім. Тараса Шевченка проходило підсумкове засідання шкільного наукового товариства старшокласників «Інтелект», на якому відбувся захист науково-дослідницьких робіт з предметів природничо-математичного та гуманітарного циклів.

Адміністрація школи завжди підтримує, координує роботу педагогічного колективу з обдарованою молоддю.  Товариство розпочало свою діяльність за ініціативою органу шкільного самоврядування АСУМ (асоціація учнівської молоді), залучаючи до наукових досліджень обдарованих і здібних школярів, створюючи умови для їхньої подальшої творчої та дослідницької діяльності. Захід розпочався вітальним словом представників міністерства освіти Парламентської республіки школи. Під керівництвом вчителів-наставників учні написали свої науково-дослідницькі роботи та успішно презентували їх. Цього року сімнадцять школярів визначились з цікавими темами та доклали великих зусиль до виконання цього завдання. Проведена робота є стартовим майданчиком до співпраці з МАН. Приємно, що член «Інтелекту» представляв Донецьку область на ІІІ Всеукраїнському етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт з історії в м. Києві і отримав диплом переможця.

«Завдяки нашому науковому товариству, в якому я вже три роки, мені вдалось гідно представити школу, місто, область в столиці й досягти такого результату», -  зазначив учень 10 класу Гусєв Віталій.

Щорічно проходить свято «Сузір’я талантів», на якому звучать слова подяки дітям-переможцям  різних інтелектуальних, творчих, спортивних конкурсів та їхнім вчителям-наставникам. Бажаємо шкільній громаді не втрачати надію, йти вперед до нових досягнень, до нових перемог!

За інформацією відділу освіти м. Новогродівка