Відбулося засідання координаційної ради боротьби з наркоманією,туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

21.04.2017  року  в залі засідань Новогродівської міської ради під головуванням заступника міського голови Є.М.Зазуляка відбулося засідання Координаційної ради боротьби з наркоманією.

На розгляд були винесені 3 питання і по закінченню засідання ради  винесені відповідні рішення. Зокрема:

1.Затвердити план роботи Координаційної ради боротьби з наркоманією на 2017 рік;

2.Вважати проведення профілактичних рейдів  на тему: "Профілактика боротьби  з наркоманією" серед школярів ЗОШ,  молоді міста за І квартал 2017 року та заходи на рішення виконкому від 16.12.2015 №120"Про затвердження заходів щодо виконання Концепції реалізації державної політики у сфері протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних речовин та прекурсорів в м.Новогродівка на 2016-2020 роки"виконаними в повному обсязі.

DSC 0006

Відбулося засідання міської ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

21.04.2017  року  в залі засідань Новогродівської міської ради під головуванням заступника міського голови Є. М. Зазуляка відбулося засідання міської ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу. На розгляд винесено 4 питанняі по закінченню засідання ради  винесені відповідні рішення. Зокрема:

1.Вважати виконаними в повному обсязі результати підсумків місячника боротьби з туберкульозом;

2.Посилити інформаційно-просвітницьку роботу з пропаганди здорового способу життя та боротьби з туберкульозом з виданням та розповсюдженням серед молоді листівок, буклетів, плакатів;

3.Продовжити співробітництво з філією громадської організації "Оздоровлення української молоді";

4.Забезпечити спільну взаємодію Селидівського ВП Покровського відділу поліції ГУНП з Новогродівською центральною міською лікарнею, Центром первинної медико-санітарної допомоги з метою залучення звільнених з місць позбавлення волі до своєчасного, профілактичного огляду на туберкульоз.