Засідання виконавчого комітету Новогродівської міської ради від 19.04.2017

19 квітня 2017 року відбулося засідання виконкому міської ради.

На засіданні виконкому міської ради розглянуто наступні питання:

Про виконання міського плану заходів по забезпеченню захисту прав та законних інтересів дітей в м.Новогродівка на 2016 рік

Заслухавши інформацію начальника служби у справах дітей Маценко І.Ю. про виконання міського плану заходів по забезпеченню захисту прав та законних інтересів дітей в м.Новогродівка за 2016 рік, виконком міської ради визнав, що міська служба у справах дітей  спільно з міськими відділами та установами, які причетні до охорони дитинства в місті проводить роботу щодо соціального захисту  сімей та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, сприяють максимальному збереженню біологічної родини дитини, проводять роботу щодо влаштування дітей-сиріт та дітей,  позбавлених батьківського піклування до сімейних форм виховання, забезпечують захист прав і свобод дітей, що переміщуються з тимчасово окупованої території України, районів проведення антитерористичної операції та населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення. Ведеться і поповнюється Єдиний електронний банк даних «Діти».

Визнано, що заходи передбачені міським планом про забезпечення захисту прав та  законних інтересів дітей в м. Новогродівка на 2016 рік виконані в повному обсязі.

00119

Про стан роботи із зверненнями громадян Новогродівського міського управління соціального захисту населення за І квартал 2017 року

У І кварталі 2017 року до Новогродівського управління соціального захисту населення надійшло 65 звернень, з них через органи влади вищого рівня – 9.

Додатково, протягом  І квартал 2017 року  з Урядової гарячої лінії через виконком Новогродівської міської ради до  управління соціального захисту населення  надійшло 4 звернення.

Всі питання, порушені у зверненнях громадян були вчасно розглянуті та вирішені по суті. Результати розгляду звернень були направлені заявникам.

В приміщенні управління оформлені інформаційні стенди, де можна дізнатись про всі види допомог,  зразки заповнення заяв та  графіки прийому громадян керівництвом управління, керівництвом Департаменту СЗН, графіки виїзних прийомів та графік проведення „Прямої  лінії”. Про проведення виїзного прийому (місце проведення, хто приймає, о котрій годині),  повідомляється населення за місцем мешкання шляхом розміщення оголошення.

Щопонеділка для оперативного вирішення звернень громадян, начальник управління приймає участь у особистому  прийомі Новогродівського міського голови, а також у виїзних прийомах згідно затверджених графіків.

Роботу із зверненнями громадян у Новогродівському міському управлінні соціального захисту населення  визнано задовільною та такою, що відповідає сучасним вимогам. Для удосконалення роботи начальнику управління наданні конкретні доручення.

00719

Про надання Дозволу на розміщення об’єктів виїзної (виносної) торгівлі в м.Новогродівка

Під час розгляду питання членами виконкому було заслухано виступи власника ринку Юсубова В.Х. і підприємців міста. Після тривалих дебатів прийнято рішення про надання дозволу на розміщення об’єктів виїзної торгівлі в м. Новогродівка фізичним особам - підприємцям на строк до 31.10.2017: Акановій О.Н Гурідовій С.М., Дорошук К.Л., Мітрофанову О.І., Парсаданяну І.Л., Позняковій І.О.,  Сидоровій Л.П.01919

02319

Про встановлення розміру плати за проживання в гуртожитку в м. Новогродівка

У зв’язку із зміною тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, тепло - та електропостачання, на вивіз твердих побутових відходів, істотним зростанням розміру мінімальної заробітної плати, враховуючи фактичні витрати утримання міського  гуртожитку у 2016 році, прийнято рішення про встановлення з 01.05.2017 плату для громадян, іноземців та осіб без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах, за проживання у гуртожитку м.Новогродівка, в кімнатах, що є в спільному користуванні кількох осіб, які не перебувають у сімейних відносинах, в розмірі фактичних витрат на утримання  ліжко-місця  з урахуванням вартості комунальних послуг, у розмірі 46,68 грн. за 1 кв.м

03319

На засіданні виконкому затверджено звіт про виконання плану роботи виконавчих органів Новогродівської міської ради за І квартал 2017 року.

Вирішено питання соціального захисту дітей та фінансової підтримки малозахищених верств населення м.Новогродівка, які опинилися в складних життєвих обставинах.

01519

Внесено зміни до положень і складу дорадчих органів.