Виїзний прийом громадян на території Михайлівського старостинського округу

Задля розвитку Новогродівської громади, сприяння зайнятості населення, підтримки підприємницьких ініціатив, 25 лютого Новогродівським міським центром зайнятості було здійснено виїзний прийом громадян Михайлівського старостинського округу.

Фахівчиня центру зайнятості Олена Клочко поінформувала відвідувачів про перспективи працевлаштування на території громади, про   реєстрацію в центрі зайнятості як безробітних. Розповіла про  можливість пройти навчання за направленням центру зайнятості, прийняти участь у заходах, які прискорюють працевлаштування, в тому числі в дистанційному форматі, про можливість отримання одноразової виплати допомоги по безробіттю для впровадження підприємницької діяльності, допомогу у складанні резюме, відео резюме, портфоліо кар’єрного просування тощо.

Фахівчиня продемонструвала онлайн-додатки служби зайнятості, Google-мапу вакансій. Ознайомила з електронними сервісами та освітнім порталом Державної служби зайнятості.