Вебінар для безробітних з представниками Селидовського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області.

18 лютого в приміщенні Новогродівського міського центру зайнятості відбувся вебінар для безробітних з представниками Селидовського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області.

ВЕБИНАР ПФУ від 18.02.2021

Метою онлайн - зустрічі було проведення роз’яснювальної роботи в частині офіційного працевлаштування. Фахівчиня Пенсійного фонду розповіла про переваги легальної зайнятості,  акцентувала увагу на важливості офіційного працевлаштування для отримання як працівниками так і самими роботодавцями соціальних гарантій та гідних пенсійних виплат в майбутньому.

Також були порушені питання щодо впровадження електронної трудової книжки, як підрахувати страховий стаж  до 01 січня 2004 року та після цієї дати тощо.

Фахівчиня нагадала, що завдяки СМС-інформуванню від Пенсійного фонду громадяни можуть дізнатися про:

-призначену чи перераховану пенсію;

-дату виплати пенсії;