Відбулась 5 позачергова сесія Новогродівської міської ради VIII скликання

21 січня 2021 року на 5-й позачерговій сесії Новогродівської міської ради VIII скликання, під головуванням міського голови Олександра Шевченка, були розглянуті питання про прийняття в комунальну власність Новогродівської міської ради зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Мар’їнського району закладів охорони здоров’я, комунальних закладів культури та точок обліку на приєднання до договору на споживання електричної енергії, водопостачання, що знаходяться в управлінні Мар’їнської районної ради та затверджені  передавальні акти.

У зв’язку із закінченням 09.04.2021 строку Договору на надання послуг з вивезення побутових відходів на території м.Новогродівка Новогродівською міською радою  з комунальним підприємством «Комунтех» м.Новогродівка, депутатський корпус прийняв рішення про оголошення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території м.Новогродівка та затвердження конкурсної документації.

Було змінено  назви закладів освіти у зв`язку зі зміною засновників:

з  Миколаївської загальноосвітньої школи I-III ступенів Покровської районної ради Донецької області на Миколаївський  заклад загальної середньої освіти  I-III ступенів №11 Новогродівської міської ради Донецької області;

з  Навчально-виховного комплексу «Михайлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Покровської районної ради Донецької області на Навчально-виховний комплекс «Михайлівський  заклад загальної середньої освіти  I-III ступенів – заклад дошкільної освіти» Новогродівської міської ради Донецької області;

з  Миколаївського закладу дошкільної освіти «Сонечко»  Покровської районної ради Донецької області на Миколаївський заклад дошкільної освіти № 6 «Сонечко» Новогродівської міської ради Донецької області.

Також було внесено зміни до міських програм.