На засіданні виконкому встановили стипендію жительці м.Новогродівка, якій виповнилось понад 100 років

20 січня 2021 року на черговому засіданні виконавчого комітету Новогродівської міської ради у зв’язку з незакінченим проведенням будівельних робіт з капітального ремонту Новогродівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7 затвердили режим роботи Новогродівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 ім. Т.Г.Шевченка на ІІ семестр 2020-2021 навчального року з урахуванням режиму роботи цього закладу.

Члени виконкому встановили щомісячну стипендію жительці Новогродівки, якій в цьому році виповнюється 105 років.

З нагоди відзначення 15 лютого - Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 32-ї річниці виведення військ колишнього СРСР із республіки Афганістан прийняли рішення про надання одноразової матеріальної допомоги учасникам бойових дій в Афганістані, які проживають на території Новогродівської громади.

Також на порядку денному затвердили Регламент роботи виконавчого комітету Новогродівської міської ради, Інструкцію з діловодства, звіт про роботу виконавчих органів міської ради за IV квартал 2020 року, внесли зміни до складу дорадчих органів. Розглянули ряд проєктів  рішень з питань захисту прав дітей, впорядкуванню черги з квартирного обліку та інші.