ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАКЛАДІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я М.НОВОГРОДІВКА ПО ВИЯВЛЕННЮ ГОСТРОЇ РЕСПІРАТОРНОЇ ХВОРОБИ COVID-19, СПРИЧИНЕНОЇ КОРОНАВІРУСОМ SARS-COV-2

За інформацією КНП «Центр первинної медико – санітарної допомоги Новогродівської міської ради» станом на 18.01.2021 лабораторно підтверджено 154 випадки захворювання гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, в т.ч. 58 осіб було госпіталізовано, 100 - одужали.

Нових випадків захворювання на COVID-19 не зареєстровано. За весь період по м. Новогродівка зареєстровано 10 летальних випадків ( 8 – в стаціонарі КНП «ЦМЛ Новогродівської міської ради та 2  - в іншому ЗОЗ).

Протестовано експрес тестами lgG/lgM на коронавірусну інфекцію 1223 особи, проведено 600 ПЛР досліджень.

Отримано 484 негативних результатів тестів та 154 позитивних, інші знаходяться на дослідженні.

На самоізоляції з  початку карантину під медичним супроводом лікарів перебувало 336 осіб,  на сьогоднішній день ніхто не перебуває.

Бережіть себе і близьких!