Ініціативна група затвердила список учасників установчих зборів по формуванню нового складу громадської ради при виконкомі Новогродівської міської ради

18 січня 2021 року відбулось засідання ініціативної групи з підготовки до проведення установчих зборів по формуванню нового складу Громадської ради при виконкомі Новогродівської міської ради.

18 інститутів громадянського суспільства м.Новогродівка,  Галицинівського, Миколаївського та Михайлівського старостинських округів надали свої кандидатури для участі в установчих зборах, які відбудуться 1 лютого 2021 року о 16.00 в залі засідань Новогродівської міської ради.

Всі документи відповідають вимогам Постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року №995 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (зі змінами).

Список учасників установчих зборів по формуванню нового складу громадської ради при виконкомі Новогродівської міської ради затверджено.

1. Акуліна Олена Валеріївна, профспілковий комітет Михайлівського Навчально-виховного комплексу.
  2. Арестова Валентина Іванівна, Українська Православна церква Донецької Єпархії Московського Патріархату (Свято- Покровський храм).
  3. Безворотній Віктор Павлович, громадська організація «Свобода і право».
  4. Деркунська Надія Василівна, громадська організація «Станиця Миколаївка Пласту НСОУ-Національної скаутської організації Україна»
  5. Димитрова Валентина Олександрівна, громадська організація «Відродження» Покровського району Донецької області
  6. Кобаса Дмитро Федорович, громадська організація «Свій шлях».
  7. Константинова Наталія Василівна, громадська організація Новогродівська міська організація жінок.
  8. Коняєва Людмила Володимирівна, ОСББ «Прогрес».
  9. Курдупа Ірина Вікторівна, ОСББ «Відродження – 2».
  10. Лащівська Світлана Володимирівна, громадська організація «Молодіжне об’єднання Студленд».
  11. Моженко Тетяна Геннадіївна, громадська організація «Молодіжна платформа НОВОСХІД».
  12. Передерієва Юлія Павлівна, громадська організація «Здійсненна мрія».
  13. Романько Майя Миколаївна, ОСББ «Граніт».
  14. Самойлова Алла Володимирівна- Галицинівське сільське споживче товариство
  15. Сердюк Валентина Володимирівна, громадська організація «Солідарна ініціатива».
  16. Сердюк Олександр Іванович, ОСББ «Парадіз».
  17. Стецюра Ярослав Сергійович, громадська організація «Відродження ЗМІ на Донбасі».
  18. Харченко Костянтин Костянтинович, громадська організація «Спортивна асоціація Новогродівки «Синергія».