Міський голова узгодив фінансові плани головних розпорядників бюджетних коштів

16 січня 2021 року міський голова Олександр Шевченко провів співбесіду з керівниками відділів, управлінь та комунальних підприємств Новогродівської міської ради.

Головні розпорядники коштів звітували про роботу в минулому році та представили свої фінансові плани на 2021 рік та  пропозиції до проєктів і програм, направлених на покращення, як роботи організацій, так і для якісного надання послуг жителям Новогродівської громади.

Основні вимоги очільника до  кожного з підрозділів міської ради  направлені на раціональне використання бюджетних коштів, застосування сучасних засобів та методів роботи, залучення для реалізації проєктів інших джерел фінансування, пошуки партнерів та інвесторів для розвитку громади.

«Наразі у громаді існує безліч проблемних питань, тому ми не маємо права зволікати», - відмічає Олександр Шевченко.

«Ми працюємо для людей і заради сучасного майбутнього підростаючого покоління».

Пріоритетні напрямки та темп роботи задано, чекаємо на перші позитивні результати!