Співпраця з соціальними партнерами задля працевлаштування громадян триває

12 січня пройшла робоча зустріч директорки Новогродівського міського центру зайнятості Ірини Сергєєвої з тимчасово виконуючою обов'язки начальника Новогродівського міського сектору філії ДУ "Центр пробації" Яною Скорик.

Метою зустрічі було обговорення організації та проведення соціально-виховної роботи, заходів сприяння працевлаштуванню громадян, які перебувають на обліку у секторі пробації.

Ірина Сергєєва надала інформацію щодо послуг служби зайнятості, які прискорюють працевлаштування, в тому числі соціально-незахищеної категорії населення. Ознайомила з електронними сервісами служби зайнятості, інтерактивною мапою вакансій, онлайн-додатками, які безкоштовно можна завантажити з Google Play.

Підписали план спільних заходів щодо вирішення питань зайнятості суб'єктів пробації на 2021 рік.