ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАКЛАДІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я М.НОВОГРОДІВКА ПО ВИЯВЛЕННЮ ГОСТРОЇ РЕСПІРАТОРНОЇ ХВОРОБИ COVID-19, СПРИЧИНЕНОЇ КОРОНАВІРУСОМ SARS-COV-2

За інформацією КНП «Центр первинної медико – санітарної допомоги Новогродівської міської ради» станом на 13.01.2021 лабораторно підтверджено 153 випадки захворювання гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, в т.ч. 56 осіб було госпіталізовано, 98 - одужали.

Зареєстровано 5 нових випадків захворювання на COVID-19 . За весь період по м. Новогродівка зареєстровано 10 летальних випадків ( 8 – в стаціонарі КНП «ЦМЛ Новогродівської міської ради та 2  - в іншому ЗОЗ).

Протестовано експрес тестами lgG/lgM на коронавірусну інфекцію 1212 осіб, проведено 600 ПЛР досліджень.

Отримано 484 негативних результатів тестів та 153 позитивних, інші знаходяться на дослідженні.

На самоізоляції з  початку карантину під медичним супроводом лікарів перебувало 336 осіб,  на сьогоднішній день – 2 особи.

Бережіть себе і близьких!