ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАКЛАДІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я М.НОВОГРОДІВКА ПО ВИЯВЛЕННЮ ГОСТРОЇ РЕСПІРАТОРНОЇ ХВОРОБИ COVID-19, СПРИЧИНЕНОЇ КОРОНАВІРУСОМ SARS-COV-2

За інформацією КНП «Центр первинної медико – санітарної допомоги Новогродівської міської ради» станом на 12.01.2021 лабораторно підтверджено 148 випадків захворювання гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, в т.ч. 52 осіб було госпіталізовано, 97 - одужали.

Зареєстровано 1 випадок захворювання на COVID-19 . За весь період по м. Новогродівка зареєстровано 10 летальних випадків ( 8 – в стаціонарі КНП «ЦМЛ Новогродівської міської ради та 2  - в іншому ЗОЗ).

Протестовано експрес тестами lgG/lgM на коронавірусну інфекцію 1208 осіб, проведено 582 ПЛР дослідження.

Отримано 471 негативний результат тестів та 148 позитивних, інші знаходяться на дослідженні.

На самоізоляції з  початку карантину під медичним супроводом лікарів перебувало 336 осіб,  на сьогоднішній день – 3 особи.

Бережіть себе і близьких!