Професійна команда - успішна громада

12 січня 2021 року в залі засідань Новогродівської міської ради керуючий справами виконкому Кириченко Наталія  провела перший в новому році семінар-навчання з апаратної роботи для керівників відділів та управлінь Новогродівської міської ради.

Важливою складовою для успішної роботи команди працівників виконавчих органів є постійне вдосконалення професійних якостей, отримання нових знань та обмін досвідом.  Адже в законодавстві країни щодня відбуваються зміни.

Сьогодні, на порядку денному, обговорили правила внутрішнього робочого розпорядку, механізм взаємодії з  керівним складом виконкому, згідно із затвердженим розподілом обов’язків,  питання трудової та виконавчої дисципліни, з’ясували проблемні питання, які виникають в роботі та намітили низку питань для обговорення на наступному семінарі.

watermarked 12.012021