ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАКЛАДІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я М.НОВОГРОДІВКА ПО ВИЯВЛЕННЮ ГОСТРОЇ РЕСПІРАТОРНОЇ ХВОРОБИ COVID-19, СПРИЧИНЕНОЇ КОРОНАВІРУСОМ SARS-COV-2

За інформацією КНП «Центр первинної медико – санітарної допомоги Новогродівської міської ради» станом на 31.12.2020 лабораторно підтверджено 147 випадків захворювання гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, в т.ч. 46 осіб було госпіталізовано, 96 - одужали.

Нових випадків захворювання на COVID-19 не зареєстровано. За весь період по м. Новогродівка зареєстровано 8 летальних випадків ( 6 – в стаціонарі КНП «ЦМЛ Новогродівської міської ради та 2  - в іншому ЗОЗ).

Протестовано експрес тестами lgG/lgM на коронавірусну інфекцію 1192 особи, проведено 578 ПЛР дослідженнь.

Отримано 468 негативних результатів тестів та 147 позитивних, інші знаходяться на дослідженні.

На самоізоляції з  початку карантину під медичним супроводом лікарів перебувало 335 осіб,  на сьогоднішній день – 7 осіб .