Оперативна інформація про діяльність закладів охорони здоров’я м.Новогродівка по виявленню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

За інформацією КНП «Центр первинної медико – санітарної допомоги Новогродівської міської ради» станом на 01.12.2020 лабораторно підтверджено 116 випадків захворювання гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, в т.ч. 29 осіб було госпіталізовано, 86 одужало. Нових випадків  на COVID-19 не зареєстровано .

За весь період зареєстровано 5 летальних випадків ( 4 – в стаціонарі КНП «ЦМЛ Новогродівської міської ради та 1  - в іншому ЗОЗ).

На самоізоляції з  початку карантину під медичним супроводом лікарів перебувала 307 осіб. На сьогоднішній день – 10 осіб , а також 4 учнів                         ( 2-ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 та 2- ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7).

Протестовано експрес тестами lgG/lgM на коронавірусну інфекцію 1036 осіб, проведено 508 ПЛР. На сьогоднішній день отримано 424 негативних результати та 116 позитивних. Інші знаходяться на дослідженні.

Шановна громадо!

Вірус SARS-CoV-2 (збудник COVID-19) передається від людини до людини краплинним та контактним шляхами. Тому в місцях великого скупчення людей є високий ризик передачі інфекції. Хоч вам це і набридло, у місцях скупчення людей маскою слід покривати не голову, не підборіддя, не очі, а ніс та рот. Під час кашлю та чхання прикриватися серветкою або згином ліктя.