Оперативна інформація про діяльність закладів охорони здоров’я м.Новогродівка по виявленню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

За інформацією КНП «Центр первинної медико – санітарної допомоги Новогродівської міської ради» станом на 30.11.2020 лабораторно підтверджено 116 випадків захворювання гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, в т.ч. 29 осіб було госпіталізовано, 81 одужала. Зареєстровано 2 нових випадки  на COVID-19 .

За весь період зареєстровано 5 летальних випадки ( 4 – в стаціонарі КНП «ЦМЛ Новогродівської міської ради та 1  - в іншому ЗОЗ).

На самоізоляції з  початку карантину під медичним супроводом лікарів перебувала 307 осіб. На сьогоднішній день – 13 осіб , а також 4 учнів                         ( 2-ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 та 2- ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7).

Протестовано експрес тестами lgG/lgM на коронавірусну інфекцію 1035 осіб, проведено 508 ПЛР. На сьогоднішній день отримано 424 негативний результати та 116 позитивних. Інші знаходяться на дослідженні.

Шановна громадо!

Хочему звернути вашу увагу на те, що діти можуть бути потенційним джерелом поширення інфекції під час пандемії, попри відсутність симптомів або їхню легку форму. Шановні батьки, якщо у дитини виникли симптоми захворювання, варто якомога швидше звернутися до сімейного лікаря. Краще викликати лікаря додому. Медик огляне дитину і вирішить, чи потрібно направити її на здачу аналізів і обстеження. На час обстеження не водіть дитину в школу або садок.

Будьте свідомими по відношенню до себе та оточуючих!