У Новогродівській міській раді нові кадрові призначення

25  листопада, на другому пленарному засіданні І-ї сесії Новогродівської міської ради VІІІ скликання, депутатський корпус, розглянувши пропозиції міського голови Олександра Шевченка, затвердив низку кадрових рішень.

Новобраним секретарем міської ради стала Лілія Бєгалі. Вона раніше очолювала депутатський корпус VI скликання. Обрана секретарем, відповідно до законодавства, шляхом таємного голосування більшістю голосів депутатського складу: 20 депутатів висловили підтримку.

watermarked Бєгалі

Зокрема, депутати затвердили кандидатури Олександра Зябрева на посаду першого заступника міського голови,

watermarked Зябрев

Миколи Роженка та Алли Рябцевої - на посади заступників Новогродівського  міського голови.

watermarked Риженко

watermarked Рябцева

А також – кандидатуру Наталії Кириченко на посаду керуючого справами виконавчого комітету Новогродівської  міської ради.

watermarked кириченко

Бажаємо їм плідної роботи на благо Новогродівської громади!