Оперативна інформація про діяльність закладів охорони здоров’я м.Новогродівка по виявленню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

За інформацією КНП «Центр первинної медико – санітарної допомоги Новогродівської міської ради» станом на 26.11.2020 лабораторно підтверджено 112 випадків захворювання гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, в т.ч. 26 осіб було госпіталізовано, 79 одужали.

Зареєстровано 3 нових випадки  на COVID-19 . За весь період зареєстровано 4 летальних випадки ( 3 – в стаціонарі КНП «ЦМЛ Новогродівської міської ради та 1  - в іншому ЗОЗ).

На самоізоляції з  початку карантину під медичним супроводом лікарів перебувала 303 особи. На сьогоднішній день – 13 осіб , а також 4 учні ( 2-ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 та 2- ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7).

Протестовано експрес тестами lgG/lgM на коронавірусну інфекцію 1025 осіб, проведено 504 ПЛР досліджень та 25 ІФА досліджень. На сьогоднішній день отримано 418 негативних результатів та 112 позитивних. Інші знаходяться на дослідженні.

Шановна громадо!

Щоб уберегти себе та своїх близьких, необхідно чітко дотримуватися відповідних рекомендацій. Не займайтеся самолікуванням і одразу звертайтеся до сімейного лікаря, якщо відчули симптоми захворювання.

Один із найбільш ефективних способів захиститися і запобігти поширенню інфекції – фізичне дистанціювання та щоденна гігієна.