Оперативна інформація про діяльність закладів охорони здоров’я м.Новогродівка по виявленню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

За інформацією КНП «Центр первинної медико – санітарної допомоги Новогродівської міської ради» станом на 25.11.2020 лабораторно підтверджено 109 випадків захворювання гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, в т.ч. 23 особи було госпіталізовано, 75 одужали. Нових випадки  на COVID-19 не зареєстровано.

За весь період зареєстровано 4 летальних випадки ( 3 – в стаціонарі КНП «ЦМЛ Новогродівської міської ради та 1  - в іншому ЗОЗ).

На самоізоляції з  початку карантину під медичним супроводом лікарів перебувала 302 особи. На сьогоднішній день – 22 особи , а також 5 учнів                ( 3-ЗЗСО І-ІІІ ступенів №10 та 2- ЗЗСО І-ІІІ ступенів №7).

Протестовано експрес тестами lgG/lgM на коронавірусну інфекцію 1022 осіб, проведено 504 ПЛР досліджень та 25 ІФА досліджень. На сьогоднішній день отримано 415 негативних результатів та 109 позитивних. Інші знаходяться на дослідженні.

Шановна громадо!

Якщо не зберігати карантин, то кількість людей, що одночасно захворіла на коронавірус, буде дуже великою. Жодна система охорони здоров’я не має багато місць у реанімації чи інтенсивній терапії, як це може знадобитись під час коронавірусу. Якщо не зупинити передачу вірусу між людьми, то може настати момент, коли пацієнта з апендицитом не зможуть прийняти в лікарю, бо йому не вистачить місця.

Бережімо себе та будьмо відповідальними по відношенню до інших!