NRC НАДАЄ БЕЗОПЛАТНУ ПРАВОВУ ДОПОМОГУ

Норвезька рада у справах біженців (NRC) є міжнародною, гуманітарною, неурядовою організацією. Ми надаємо допомогу, захищаємо права та сприяємо розв’язанню проблем внутрішньо переміщених (ВПО) та інших осіб, які постраждали внаслідок збройного конфлікту.

NRC є одним із найбільших міжнародних неурядових надавачів послуг з правової допомоги на Сході України.

NRC НАДАЄ БЕЗОПЛАТНУ ПРАВОВУ ДОПОМОГУ з таких питань:

• доступ до пенсій та інших соціальних виплат;
  • невиплачена заробітна плата, проблеми з трудовими книжками, пільги при працевлаштуванні ВПО;
  • отримання свідоцтва про народження або смерть, які сталися на непідконтрольній Уряду України території;
  • оформлення та відновлення документів, втрачених або пошкоджених внаслідок конфлікту на Сході України;
  • постановка на облік ВПО, отримання та повторне оформлення довідки ВПО;
  • правові питання перетину лінії зіткнення;
  • спадщина, приватизація, житлові субсидії, щомісячна адресна допомога ВПО, реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання.

*Інші питання, пов’язані з конфліктом на Сході України та вимушеним переміщенням

IMG 20190625 103204              Photo 1

• «Гаряча» лінія NRC: 0 800 302 007

(безкоштовно з усіх мобільних та стаціонарних телефонів у межах України)