Оперативна інформація про діяльність закладів охорони здоров’я м.Новогродівка по виявленню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

За інформацією КНП «Центр первинної медико – санітарної допомоги Новогродівської міської ради» станом на 23.11.2020 лабораторно підтверджено 106 випадків захворювання гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, в т.ч. 23 особи було госпіталізовано, 73 одужали.

Зареєстровано 1 новий випадок на COVID-19. За весь період зареєстровано 4 летальних випадки ( 3 – в стаціонарі КНП «ЦМЛ Новогродівської міської ради та 1  - в іншому ЗОЗ).

На самоізоляції з  початку карантину під медичним супроводом лікарів перебувала 294 особи. На сьогоднішній день – 22 особи , а також 3 учні Новогродівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 10 ім.Тараса Шевченка .

Протестовано експрес тестами lgG/lgM на коронавірусну інфекцію 1016 осіб, проведено 500 ПЛР досліджень та 25 ІФА досліджень. На сьогоднішній день отримано 414 негативних результатів та 106 позитивних. Інші знаходяться на дослідженні.

Шановна громадо!

Маска перешкоджає поширенню вірусу від людини, яка її носить, до інших людей. Однак сама по собі вона не захищає від COVID-19, тому також потрібно дотримуватися дистанції та гігієни рук.  Знання достовірних фактів і дотримання запобіжних заходів допоможуть вам захистити себе й оточуючих. Виконуйте поради лікарів. Не наражайте себе та оточуючих на небезпеку.