• Новини

Оперативна інформація про діяльність закладів охорони здоров’я м.Новогродівка по виявленню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

За інформацією КНП «Центр первинної медико – санітарної допомоги Новогродівської міської ради» станом на 19.11.2020 лабораторно підтверджено 104 випадки захворювання гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, в т.ч. 22 особи було госпіталізовано, 72 одужали. Зареєстровано 2 нових випадки на COVID-19. За весь період зареєстровано 4 летальних випадки ( 3 – в стаціонарі КНП «ЦМЛ Новогродівської міської ради та 1  - в іншому ЗОЗ).

На самоізоляції з  початку карантину під медичним супроводом лікарів перебувало 289 осіб. На сьогоднішній день – 18 осіб , а також 1 учень Новогродівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 10 ім.Тараса Шевченка .

Протестовано експрес тестами lgG/lgM на коронавірусну інфекцію 1004 осіб, проведено 496 ПЛР досліджень та 25 ІФА досліджень. На сьогоднішній день отримано 406 негативних результатів та 104 позитивних. Інші знаходяться на дослідженні.

Шановна громадо!

Будьте відповідальними! Уникайте масових скупчень людей, носіть та регулярно змінюйте маски, ретельно мийте руки з милом.

Бережіть себе та своїх близьких!