• Головна
  • Новини
  • ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАКЛАДІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я М.НОВОГРОДІВКА ПО ВИЯВЛЕННЮ ГОСТРОЇ РЕСПІРАТОРНОЇ ХВОРОБИ СOVID-19, СПРИЧИНЕНОЇ КОРОНАВІРУСОМ SARS-COV-2

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАКЛАДІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я М.НОВОГРОДІВКА ПО ВИЯВЛЕННЮ ГОСТРОЇ РЕСПІРАТОРНОЇ ХВОРОБИ СOVID-19, СПРИЧИНЕНОЇ КОРОНАВІРУСОМ SARS-COV-2

Станом на 26.10.2020 лабораторно підтверджено 69 випадків захворювання гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, в т.ч. 13 осіб було госпіталізовано, 22 одужали. Зареєстровано 7 нових випадків на COVID-19 не зареєстровано. За весь період зареєстровано 1 летальний випадок.

На самоізоляції з  початку карантину під медичним супроводом лікарів перебувало 221 осіб. На сьогоднішній день – 77  осіб . Протестовано експрес тестами lgG/lgM на коронавірусну інфекцію 905 осіб, проведено 449 ПЛР досліджень та 25 ІФА досліджень. На сьогоднішній день отримано 339 негативних результатів та 69 позитивних. Інші знаходяться на дослідженні.

Шановні новогродівці!

          Місто продовжує перебувати в «помаранчевій» зоні. Просимо бути уважними до себе та свого здоров’я, дотримуватись протиепідемічних та карантинних обмежень.