• Головна
  • Новини
  • Місцеві вибори - 2020: Якими будуть бюлетені для голосування? Кого обираємо і як?

Місцеві вибори - 2020: Якими будуть бюлетені для голосування? Кого обираємо і як?

Уже на цьому тижні, в неділю 25 жовтня,ми з вам , шановні мешканці Новогродівської міської територіальної громади, будемо обирати місцеву владу різних рівнів, а саме - міського голову, депутатів міської ради та депутатів районної ради.

І відповідно в ЦВК затвердили вимоги та відмінності бюлетенів для голосування. Кожен мешканець громади отримає 3 бюлетені різного кольору та змісту для голосування: • Світло – рожевий – з виборів сільського, селищного , міського голови; • Світло – жовтий – з виборів депутатів міської ради; • Світло – зелений - з виборів депутатів районної ради. І якщо більшість мешканців громади вже знайома з кандидатами на посаду міського голови та кандидатами в депутати міської ради, то з партійними списками кандидатів в депутати Покровської районної ради мало хто ознайомлений.

Новогродівська міська територіальна громада віднесена до 5 територіального виборчого округу з виборів депутатів до Покровської районної ради. Участь у виборах до районної ради беруть 8 партій.

Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Мудрик Олександр Андрійович - перший кандидат, Багатогалузеве об’єднання комунального господарства Мирноградської міської ради, Директор, місце проживання: м. Мирноград, Донецька обл.

1.Безворотній Віктор Павлович - Тимчасово не працює, місце проживання: м. Новогродівка, Донецька обл.

2. Соболь Інна Олександрівна- ВП "Шахта "5/6" ДП "Мирноградвугілля", Головний технолог, місце проживання: м. Мирноград, Донецька обл.

3.Романько Майя Миколаївна- КП "Комунтех", Завідуюча ритуальної служби, місце проживання: м. Новогродівка, Донецька обл.

4. Самойлова Тетяна Петрівна- ДП "Селидіввугілля" ВП "Шахта 1-3 "Новогродівська", Економіст, місце проживання: м. Новогродівка, Донецька обл.

5. Зайцев Сергій Сергійович- Фізична особа - підприємець, місце проживання: м. Новогродівка, Донецька обл.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

Шишко Анатолій Васильович - перший кандидат.Пенсіонер, місце проживання: м. Покровськ, Донецька обл. 1.Демешко Олена Анатоліївна- Новотроїцька сільська рада Донецької області, Секретар Новотроїцької сільської ради, місце проживання: с. Новотроїцьке, Покровський р-н, Донецька обл.

2.Грицак Віталій Вікторович- Товариство з обмеженою відповідальністю"Антарес", Системний адміністратор, місце проживання: м. Селидове, Покровський р-н, Донецька обл.

3. Ахременко Роман Сергійович - член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ", Фізична особа-підприємець, місце проживання: м. Селидове, Покровський р-н, Донецька обл.

4.Дорда Олена Едуардівна - член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ", Відокремлений підрозділ "Шахта "Курахівська" Державного підприємства "Селидіввугілля", Головний геолог, місце проживання: м. Селидове, Покровський р-н, Донецька обл.

5. Дудка Сергій Григорійович - Фізична особа-підприємець, місце проживання: м. Селидове, Покровський р-н, Донецька обл.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА МАЙБУТНЄ"

Требушкіна Вікторія Миколаївна – перший кандидат.Фізична особа підприємець, місце проживання: м. Мирноград, Донецька обл.

1.Шаповалова Валентина Володимирівна - Управління соціального захисту Покровської міської ради, Заступник начальника, місце проживання: м. Покровськ, Донецька обл.

2. Юрченко Йосип Іванович - Фізична особа – підприємець, місце проживання: м. Родинське, Донецька обл. 3.Дрозд Катерина Миколаївна - Фізична особа - підприємець, Двірник, місце проживання: С. Новоєлизаветівка, Покровський р-н, Донецька обл.

4.Калініч Олена Анатоліївна - Навчально виховний комплекс с. Новоєлизаветівка, Вихователь, місце проживання: с. Новоєлизаветівка, Донецька обл

5. Пахомов Сергій Анатолійович - державне підприємство "Мирноградвугілля", Виконуючий обов’язки директора, місце проживання: м. Українськ, Донецька обл.

Політична партія "НАШ КРАЙ"

Камінська Ольга Миколаївна - перший кандидат, ТОВ "Ера Преміум", Директор, місце проживання: м. Курахове, Мар’їнський р-н, Донецька обл.

1.Селезньов Сергій Геннадійович - Фізична особа підприємець, місце проживання: м. Білицьке, Донецька обл. 2. Капуш Валентина Миколаївна - Центр соціально-психологічної реабілітації дітей Добропільської міської ради, Директор, місце проживання: м. Добропілля, Донецька обл.

3. Сергєєв Віктор Михайлович - Управління фонда соціального страхування в Донецькій області, Завідувач сектору, місце проживання: м. Добропілля, Донецька обл.

4. Мигуля Наталя Павлівна - Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів, Директор, місце проживання: м. Добропілля, Донецька обл.

5.Жидкова Вікторія Миколаївна - Виконком Добропільської міської ради, Головний спеціаліст з питань запобігання та протидії корупції, місце проживання: м. Добропілля, Донецька обл

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ"

Сахарова Катерина Михайлівна-Перший кандидат. Територіальний центр соціального обслуговування Покровського району Донецької області, Заступник директора, місце проживання: м. Покровськ, Донецька обл

1. Борковець Алла Олексіївна - Новогродівська загальноосвітня школа №9, Директор, місце проживання: м. Новогродівка, Донецька обл.

2.Павленко Любов Василівна - Селидівськаміська рада, Керуючий справами виконкому, місце проживання: м. Селидове, Донецька обл.

3. Бурлай Роман Вікторович - ВП "Шахта "1/3" НовогродівськаДП "Селидіввугілля", Начальник дільниці, місце проживання: м. Покровськ, Донецька обл.

4. Корнєєв Віталій Олександрович - шахта "Курахівська", Гірник очисного забою, місце проживання: м. Селидове, Донецька обл.

5. Бутрій Іван Михайлович - ВП "Шахта "Котляревська"ДП "Селидіввугілля, Електрослюсар (слюсар) черговий з ремонту обладнання, місце проживання: с. Птиче, Покровський р-н, Донецька обл.

6. Голобородько Людмила Михайлівна - ВП "Шахта "1/3" "НовогродівськаДП "Селидіввугілля", Головний бухгалтер, місце проживання: м. Новогродівка, Донецька обл.

7. Гаврилова Оксана Сергіївна - ВП "Шахта "1/3" "НовогродівськаДП "Селидіввугілля, Електрослюсар черговий, місце проживання: м. Новогродівка, Донецька обл.

8. Лисак Володимир Васильович - Відокремлений підрозділ "Шахта "1/3" "Новогро-дівська" державного підприємства "Селидіввугілля", Тимчасово виконуючий обов’язки директора, місце проживання: м. Покровськ, Донецька обл.

9.Клімова Людмила Андріївна - КП "Комунальник м.Селидове", Майстер, місце проживання: м. Селидове, Донецька обл.

10. Шевченко Олександр Миколайович - Пенсіонер, місце проживання: м. Селидове, Донецька обл.

Політична партія "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК"

Сажко Сергій Миколайович - Перший кандидат. ТОВ "ДТЕК "Східенерго", Радник генерального директора, місце проживання: с. Ганнівка, Донецька обл.

1.Солдатенко Олена Миколаївна- Срібненська сільська рада Покровського району Донецької області., Головний бухгалтер, місце проживання: с. Ясинове, Покровський р-н, Донецька обл.

2. Менчакова Олена Іванівна - Новоєлизаветівський НВК Покровської районної ради Донецької області., Директор, місце проживання: с. Новоєлизаветівка, Покровський р-н, Донецька обл.

3. Сидор Олександр Васильович - ТОВ "Донбас ВДМ", Директор, місце проживання: м. Мирноград, Донецька обл.

4.Іванов Валерій Васильович - Фізична особа - підприємець, місце проживання: м. Мирноград, Донецька обл. 5.Кенік Денис Станіславович - Фізична особа - підприємець, місце проживання: м. Мирноград, Донецька обл. 6.Мальчина Тетяна В’ячеславівна- КНП ЦПМСД Новогродівської міської ради, Сімейний лікар, місце проживання: м. Новогродівка, Донецька обл.

7. Іщун Віталій Васильович - Комунальне некомерційне підприємство "Селидівська центральна міська лікарня Селидівської міської ради", Фахівець з інформаційних технологій, місце проживання: м. Селидове, Донецька обл.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПОРЯДОК"

1.Іваньо Наталія Вікторівна - Благодійний фонд "НАДІЯ", Директор, місце проживання: м. Покровськ, Донецька обл

2. Писаренко Наталія Олегівна - Покровське об’єднане управлінні Пенсійного фонду України Донецької області, Начальник відділу обслуговування громадян № 1, місце проживання: м. Покровськ, Донецька обл.,

3. Алдабаєв Сергій Леонідович - Новотроїцька сільська рада Покровського району Донецької області, Голова, місце проживання: с. Новотроїцьке, Покровський р-н, Донецька обл.

4. Павленко Наталія Андріївна - Новоєлизаветівська сільська рада Покровського району Донецької області, Секретар, місце проживання: с. Новоєлизаветівка, Покровський р-н, Донецька обл

5. Юров Віталій Олегович - ТОВ "Вуглепромтранс", Спеціаліст з закупівельних процедур, місце проживання: м. Димитров, Донецька обл

6. Федаш Петро Васильович - Пенсіонер, місце проживання: с. Новотроїцьке, Покровський р-н, Донецька обл. 7. Масло Лариса Володимирівна - Селидівське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

Ляшок Ярослав Олександрович - Перший кандидат. ДонНТУ, Ректор, місце проживання: м. Мирноград, Донецька обл.

1.Новіков Сергій Васильович - Відділ фізичної культури та спорту Селидівської міської ради, Начальник відділу, місце проживання: м. Українськ, Донецька обл.

2. Радченко Валентин Володимирович - Фізична особа-підприємець, місце проживання: м.Селидове, Донецька обл.

3.Джига Ірина Іванівна - Миколаївська сільська рада, Секретар сільської ради, місце проживання: с. Миколаївка, Покровський р-н Донецька обл.,

4. Сєдаш Олександр Миколайович - Срібненська сільська рада, Сільський голова, місце проживання: с. Срібне Покровський р-н, Донецька обл.

5. Овчаров Ігор Миколайович - Шахта "Котляревська", Електрослюсар, місце проживання: м.Селидове, Донецька обл

6.Комар Наталія Вячеславівна - КПН "Селидівська центральна міська лікарня Селидівської міської ради", Головна медична сестра, місце проживання: м.Селидове, Донецька обл

7. Самоздра Ольга Вікторівна - Новогродівський ОЗЗСО, Директор, місце проживання: с. Новогродівка, Донецька обл.

8. Грицак Руслан Володимирович - Тимчасово не працює, місце проживання: с. Михайлівка, Покровський р-н, Донецька обл.

ЦВК роз’яснила як правильно заповнювати виборчий бюлетень на місцевих виборах 2020 (відео) https://terminovo.te.ua/news/38863/

Ваш голос – вирішальний! Прийдіть 25 жовтня та проголосуйте!