• Головна
  • Новини
  • ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАКЛАДІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я М.НОВОГРОДІВКА ПО ВИЯВЛЕННЮ ГОСТРОЇ РЕСПІРАТОРНОЇ ХВОРОБИ СOVID-19, СПРИЧИНЕНОЇ КОРОНАВІРУСОМ SARS-COV-2

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАКЛАДІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я М.НОВОГРОДІВКА ПО ВИЯВЛЕННЮ ГОСТРОЇ РЕСПІРАТОРНОЇ ХВОРОБИ СOVID-19, СПРИЧИНЕНОЇ КОРОНАВІРУСОМ SARS-COV-2

Станом на 22.10.2020 лабораторно підтверджено 62 випадки захворювання гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, в т.ч. 11 осіб було госпіталізовано, 21 одужали. Нових випадків на COVID-19 не зареєстровано. За весь період зареєстровано 1 летальний випадок.

На самоізоляції з  початку карантину під медичним супроводом лікарів перебувало 211 осіб. На сьогоднішній день – 67  осіб . Виведено на самоізоляцію колектив та вихованців закладу дошкільної освіти №9 «Золотий ключик»

Протестовано експрес тестами lgG/lgM на коронавірусну інфекцію 884 особи, проведено 435 ПЛР досліджень та 25 ІФА досліджень. На сьогоднішній день отримано 331 негативний результат та 62 позитивних. Інші знаходяться на дослідженні.

Шановні новогродівці!

          Дотримуйтесь маскового режиму, мийте ретельно руки. Від нашої відповідальної поведінки залежить життя наше і тих, хто нас оточує.