• Головна
  • Новини
  • Оперативна інформація про діяльність закладів охорони здоров’я м.Новогродівка по виявленню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

Оперативна інформація про діяльність закладів охорони здоров’я м.Новогродівка по виявленню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

Станом на 21.10.2020 лабораторно підтверджено 62 випадки захворювання гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, в т.ч. 11 осіб було госпіталізовано, 20 одужали. Зареєстровано 2 нових випадки на COVID-19. За весь період зареєстровано 1 летальний випадок.

На самоізоляції з  початку карантину під медичним супроводом лікарів перебувало 209 осіб. На сьогоднішній день – 70  осіб . Виведено на самоізоляцію колектив та вихованців закладу дошкільної освіти №9 «Золотий ключик»

Протестовано експрес тестами lgG/lgM на коронавірусну інфекцію 872 особи, проведено 435 ПЛР досліджень та 25 ІФА досліджень. На сьогоднішній день отримано 330 негативних результатів та 62 позитивних. Інші знаходяться на дослідженні.

Шановні новогродівці!

          Нагадуємо, що з 00.00 понеділка 19 жовтня 2020 року наше місто увійшло в помаранчеву карантинну зону.

Дотримуйтесь карантинних обмежень! Пам’ятаймо: кожна людина має відповідально ставитися до власного здоров'я та здоров'я оточуючих. А відтак — дотримуватися елементарних правих особистої гігієни.